Zenfone 5

Teknoloji devi Asus’un bir sonraki amiral gemi modellerinden biri olacak olan Zenfone 5’in ne zaman çıkacağı belli oldu.

PC üreticisi şirketlerin öncülerinden olan Asus şirketi, son yıllarda akıllı telefon üretip kullanıcıların beğenisine sunuyor, özellikle alt segmet ve orta segment için üretilen Asus markalı akıllı telefon modelleri kendisine bir kullanıcı kitlesi oluşturmuş durumda.

Asus’un sevilen akıllı telefon serisi olan Zenfone’nin yeni modellerinden biri olacak olan Zenfone 5‘in ne zaman pazara çıkacağı şimdide belli oldu.

Asus Zenfone 5 ne zaman çıkacak?

Zenfone 4 ve Zenfone 4 Max modellerini yeni tanıtan Asus şirketi, 2018 yılı içerisinde piyasaya çıkacak olan yeni amiral gemi modeli Zenfone 5‘in çıkış tarihini Asus’un CEO’su Jerry Shen açıkladı.

Asus CEO’su Shen, açıklamasında Zenfone 5 modelinin 2018 yılının Mart ayı içerisinde pazarda olacağını belirtti.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Asus Zenfone V resmi olarak tanıtıldı

Kısa zaman önce Zenfone 4‘ün iki adet modelini tanıtan teknoloji devi Asus’un bir sonraki akıllı telefon modellerinden biri olacak olan Zenfone 5’in teknik özellikleri ve fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor.

Ancak, cihazın 2018 yılı içerisinde piyasaya sunulacak olan kendi rakipleriyle rekabet edecek kadar teknik özelliklere ve tasarıma sahip olmasını beklediğimizi belirtelim.

İlginizi Çekebilir:  Asus Zenfone 5 2018 özellikleri ve fiyatı açıklandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.