Zenfone 4

Asus’un yeni amiral gemi modeli olması beklenen Zenfone 4 üç farklı versiyonla geleceği belirtiliyor.

Dünyada ki en iyi PC üreticisi şirketler arasında gösterilen Asus şirketinin akıllı telefon piyasasına adım atmasıyla birlikte pek çok telefon piyasaya sundu. Zenfone serisi adı altında piyasaya sunulan Asus markalı telefonlar ilk çıktıkları dönemlerde düşük özellikleri ve uygun fiyatlarıyla dikkat çekiyordu.

Asus’un büyük çıkış yaptığı dünyanın ilk 4 GB RAM‘li akıllı telefonu Zenfone 2 ile telefon piyasasında artık söz sahibi olduğunu göstermişti. Üstün özelliklere sahip olan Asus Zenfone 2 üst seviyedeki özellikleriyle beraber diğer rakiplerinden çok daha uygun fiyata sahip olması söz konusu olan akıllı telefonun satışlarına olumlu yönde etkilemişti.

Zenfone 3‘ün bir çok versiyonunuda piyasaya sunan Asus firması, telefonlarıyla piyasayada oldukça iyi bir kullanıcı kitlesine ulaşmıştı. Zenfone 3‘ün ardından  tanıtılması beklenen Zenfone 4‘ün sadece bir model ile değil 3 farklı varyantla gelebileceği belirtiliyor.

Asus Zenfone 4, Zenfone 4s ve Zenfone 4 Max adlarına sahip olacağı belirtilen Asus’un yeni akıllı telefonlarının bazı teknik özellikleride belliZenfone 4

Asus Zenfone 4, Zenfone 4s ve Zenfone 4 Max geliyor

Diğer iki modelden daha uygun fiyata sahip olacağı belirtilen Max’in teknik özellikleride iyi seviyede.  Zenfone 4 Max gücünü kısa zaman önce Qualcomm tarafından kısa zaman önce resmi olarak duyurulan Snapdeagon 630 yongasetinden alacağı ve büyük bir bataryaya sahip olacağı belirtiliyor.

Zenfone 4 modeli Max ve 4s arasında ki orta model olacağın tahmin ediyoruz, Zenfone 4’ün gücünü Snapdragon 660 yongasetinden alması bekleniyor.

Asus’un tepe modeli olması beklenen 4s  versiyonun 6 GB veya 8 GB RAM‘e sahip olabileceği gelen bilgiler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.