Asus Zenfone 4 mayis ayinda tanıtılabilir

Asus’un akıllı telefon piyasasına Zenfone serisi ile adım atarak büyük çıkış yapmıştı.  Asus’un yeni amiral gemisi olması beklenen Zenfone 4 sanılanın aksine erken tanıtılabilir. Tüm ayrıntılarıyla haberimizde.

PC devi Asus’un yeni akıllı telefonu olması beklenen Zenfone 4 modeli hakkında önemli bilgiler gelmeye başladı.

Asus Zenfone 4 erken mi gelecek?

Asus firması teknoloji alanında önemli bir konuma sahip. Hal böyle olunca bu şirketten gelen her haber önem taşıyor. Asus’un amiral gemisi olması  beklenen Cihaz hakkında önemli bir iddia ortaya atıldı. İddiaya göre firma yeni amiral gemisini mayıs ayı içerisinde tanıtabilir. Eğer bu iddia doğru ise bu erken bir tarih zira firma daha yeni üst seviye olan Zenfone 3 Zoom modelini tanıttı. Ve diğer cihazlarının henüz piyasaya yeni çıktığı bile söylenebilir.

Asus‘un Ceo’su Jerry Shen, bundan kısa bir süre önce yaptığı bir açıklamasında 2017 yılında iki kat daha fazla akıllı telefon satış planlarının olduğunu belirtmişit. Eğer Zenfone 4, mayıs ayı içerisinde tanıtılırsa bu sürpriz olacak ve firmanın 2017 yılında 2016 yılında tanıtılan Zenfone 3 gibi Zenfone 4‘ün birden çok farklı versiyonlarını değişik tarihlerde 2017 yılı içerisinde görebileceğimizin habercisi olabilir.

Cihazın iddia edilen bazı özellikleri ise şöyle cihazın 5.2 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip olacağı ve batarya kapasitesinin ise  4820 mAh  bir batarya ile geleceği iddialar arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.