Zenfone 3 Zoom özellikleri

CES 2017‘de onlarca marka ürünleriyle katılıyor. Ama gözler tabiki büyük markalarda bu markaların bilgisayarları,laptopları derken akıllı telefon ve kulaklık gibi dikkat çeken ürünlerde tanıtılıyor. Asus firmasınında katıldığı CES 2017’nin devam ederken firma kamerasıyla dikkat çeken yeni akıllı telefonu Zenfone 3 Zoom‘u resmi olarak duyurdu. Cihazın dikkat çeken özelliği çift arka kamerası olurken tasarımıda tartışmalara neden oldu.  iPhone 7‘ye benzediği tartışmalar hala devam ederken cihaz özellikleri ve tasarımı şık duruyor. Zira kamerası iyi olsun diyen kullanıcıların dikkatini çekmek için tasarlanan akıllı telefon ilgi görmesi bekleniyor.

Asus zenfone 3 zoom

Asus Zenfone 3 Zoom özellikleri

Cihazın çift arka kamera gibi üst özelliklerinin yanı sıra diğer özellikleride üst seviyede diyebiliriz. cihaz 5.5inç boyutunda FULL HD ekrana sahip. Asus Zenfone 3 Zoom, gücünü Qualcomm’un  sekiz çekirdekli 2 GHZ hızında çalışan Snapdragon 625‘den alıyor.  Ayrıca cihazın üst seviye özelliklerinden biride RAM kapasitesi diyebiliriz. 4 GB RAM gibi üst seviye özelliklerin bulunduğu Zenfone 3 Zoom‘un en dikkat çeken özelliği kamerası demiştik.  Arkasında çift kamerası bulunan Asus Zenfone 3 Zoom‘un arkasında 12+12 megapiksel  f/1.7 diyafram özelliğine sahip kameralar bulunurken cihazın önünde ise 13 megapiksel bir kamera konumlandırılmış. Ayrıca Parmak izi sensörü özelliğininde bulunduğunu belirtelim.

Zenfone 3 Zoom

Ve son olarak Zenfone 3 Zoom‘un bataryasına baktığımızda 5.000 mAh gibi yüksek kapasiteli pilin bulunduğu akıllı telefonun uzun kullanım süresi sunacağı belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.