Asus Zenfone 3 Max

Asus’un bir kaç ay önce tanıtıp piyasaya sunduğu Zenfone 3 Max için Android 7.1.1 Nougat yayınlandı.

Zenfone serisiyle akıllı telefon sektören adım atan teknoloji devi Asus’un başarılı akıllı telefonlarından biri olan Zenfone 3‘ün farklı bir versiyonu olan Zenfone 3 Max için Android 7.1.1 Nougat güncellemesi dağıtımına başlandı.

Zenfone 3 Max‘in tanıtım tarihinin üzerinden çok fazla bir zaman geçmemesine rağmen bu güncellemenin gelmesi güzel bir sürpriz olarak bakabilliriz. Çünkü Android 7.1.1 Nougat güncellemesini alamayan bir çok amiral gemi modelleri bile var. Ve bu güncellemenin gelmesiyle birlikte kuşkusuz Max’in daha hızlı performans ve bazı hata iyileştirmelerini barındırdığını umuyoruz.

Asus’un yeni amiral gemi modeli olması beklenen Zenfone 4‘ün bu ay içerisinde tanıtılabileceğini göz önünde bulundurursak söz konusu güncellemenin gelmesi resmen bir mucize olduğunu belirtmekte fayda var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Asus Zenfone 4’ün 3 farklı modeli geliyor

Zenfone 3 Max

Asus Zenfone 3 Max Nougat güncellemesi

Zenfone 3 Max‘e gelen Nougat güncellemesinin tüm cihazlara ulaşması için yaklaşık bir hafta kadar sürebileceğini belirtelim.

Android 7.1.1 Nougat güncellemesinin Zenfone 3 Max cihazınıza hala gelmediyse telefonunuzdan Ayar>>Menü>>Sistem Güncellemesi denetle diyerek söz konusu güncellemenin size ulaşıp ulaşmadığını öğrenebilirsiniz.

Asus’un fiyat ve performans açısından sınıfının en iyilerinden biri olan Zenfone 3 Max’e gelen güncellemeyle birlikte cihazı daha hızlı hale getireceği kesin.

Zenfone 3 Max‘e gelen Android 7.1.1 Nougat güncellemesinin içeriğiyle ilgili bir bilgi bulunmuyor, ancak gelen güncellemeyle beraber cihazın daha stabil hale geleceğini tahmin ediyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.