Asus Zenfone 3 Laser ve Max Türkiye fiyatı açıklandı

Asus’un, CES 2017’de duyurduğu Zenfone Laser ve Zenfone Max akıllı telefonların Türkiye fiyatları bugün yapılan bir lansman ile açıklandı.

Asus’un CES 2017 fuarında duyurduğu Zenfone Laser ve Zenfone Max adlı iki akıllı akıllı telefonun Türkiyede ki fiyatları belli oldu. Türkiye fiyatları belli olan iki cihazda sınıfında ki akıllı telefonlar arasında en iyileri olduğunu diyebiliriz.

Zenfone 3 Max fiyatı

İşte Zenfone Laser ve Zenfone Max’in Türkiye fiyatı

Asus’un oldukça ilgi gören Zenfone serisine üye ve Zenfone 3 ailesinin yeni modelleri olan cihazlar CES 2017 etkinliğinde duyurulmuştu. Bundan kısa bir süre önce Türkiye’de resmi olarak tanıtılıp piyasaya süreleceği açıklanmıştı. Ancak Asus’un kamerasıyla oldukça dikkat çeken Zenfone 3 Zoom‘un fiyatı açıklanmadı. Yapılan açıklamalarda cihazın mart ayında piyasada olacağı belirtiliyor.

Bugün ülkemizde resmi olarak tanıtılan ve fiyatları açıklanan Zenfone 3 Laser ve Max‘in fiyatları orta seviyede.

Asus Zenfone 3 Laser fiyatı: 1299 TL

Asus Zenfone 3 Max fiyatı: 1.099 TL olarak belirlendi

Asus’un fiyat ve performans açısından en iyi markalardan biri olduğunu belirtelim. Zira akıllı telefon pazarına kısa zaman önce girmesinden sonra fiyat ve performans açısından oldukça iyi cihazlar üreterek piyasaya sürüyor. Orta seviye akıllı telefonların yanı sıra üst seviye içinde akıllı telefon üretmeyide ihmal etmeyen Asus, akıllı telefon piyasasında en sağlam adımlarla ilerleyen firmalardan biri.

1 YORUM

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.