Asus Zenfone 3 Go özellikleri ve fiyatı

Asus’un, amiral gemi modellerinden farklı alt ve orta segment için bir çok farklı akıllı telefon üreten bir firma. Asus’un halihazırda ki amiral gemicsi olan Zenfone 3’ün birden çok değişik modelleri piyasaya sürülmüş.durumda. Ancak firmanın bu defa Zenfone 3 Go adında bir akıllı telefon piyasaya çıkaracağı belirtiliyor.

Asus’un bütçe dostu akıllı telefonlarından biri olması beklenen Zenfone 3 Go modelinden detaylar gelmeye devam ediyor. Teknoloji devlerinden Asus2un tanıtacağı Zenfone 3 Go modelinin uygun fiyatlı ve iyi özelliklere sahip olacak olan akıllı telefon merakla beklenen cihazlar arasında.

Asus Zenfone 3 Go özellikleri nasıl olacak?

İtalya’n bir kaynak, Zenfone 3 Go‘nun bütçe dostu bir akıllı telefon olmasına karşın bir önce ki versiyonu Zenfone 2 Go‘dan çok daha iyi özelliklere sahip olacağı belirtiliyor.

Yine o kaynak, Asus Zenfone 3 Go‘nun 5 inçlik boyutunda 720p çözünürlüğünde bir ekran ile geleceği iddia edilen 3 Go’nun gücünü ise Qualcomm Snapdragon 410 yongasetinden alacağı iddia ediliyor. Cihazın arkasında 13 megapiksel bir kamera bulunurken, önünde ise 5 megapiksel bir kamera olacağı belirtiliyor.

Asus Zenfone 3 Go fiyatı

Zenfone 3 Go fiyatının 160 Dolar olacağı belirtiliyor. Ancak cihazın Asya’ya özgü bir cihaz olacağı iddia ediliyor. Küresel olarak satışa çıkması durumunda akıllı telefonun fiyatının 200 Dolar civarında olacağı ve MWC 2017‘de  tanıtılması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.