Asus zenbook deluxe 3

Teknoloji devlerinden Asus’un tanıttığı Zenbook Deluxe 3 adında ki dizüstü bilgisayar teknik özellikleriyle göz doldururken  Deluxe 3’ün tasarım noktasında iddiasıda bulunuyor.

CES 2017‘de pek çok değişik marka çeşitli teknolojik ürünlerini tanıttığı şu günlerde teknoloji devlerinden Asus’ta yeni cihazlarını resmi olarak tanıtmaya başladı. Ces 2017”de tanıtılan Zenbook’ların özelliklerini ve tasarımını görülmeye değer. Tasarım olarak ilgi çeken Zenbook Deluxe 3 laptopu iki farklı seçenek ile karşımıza çıkıyor.

Zenbook Deluxe 3

Asus Zenbook Deluxe 3 özellikleri

Asus tarafından CES 2017’de resmi olarak tanıtılan dizüstü bilgisayar iki seçenek ile kullanıcıların beğinisine sunulacak. ilk modelde İntel Core İ5-7200U ile gelirken ikinci model ise İ7-7200U işlemcisine sahip. Ayrıca Zenbook Deluxe 3, 13 inç büyüklüğünde bir ekrana sahip. cihaz 16 GB RAM ve 1 TB dahili disk alanına sahip. Zenbook Deluxe 3‘ün grafik birimine baktığımızda İntel HD 620 işlemcisinin olduğunu görüyoruz. Bu özelliklere sahip yeni Zenbook’lar Apple‘ın bu yıl tanıttığı ve büyük ilgi gören Macbook Pro  modeline rakip olarak gösteriliyor. Macbook Pro kadar ilgi görürmü onu piyasaya çıktan sonra göreceğiz ancak Zenbook’lar hem özellik hemde tasarım olarak üst seviyede.

Asus Zenbook Deluxe 3

Asus Zenbook Deluxe 3 çıkış tarihi ve fiyatı

Asus’un yeni diz üstü bilgisayarlarını CES 2017’de Tanıtırken cihazların çıkış tarihini ve fiyatlarını açıkladı. Asus’un açıklamasına göre Zenbook Deluxe 3 mayıs ayında piyasaya çıkacağı belirtilen laptopun çıkış fiyatı ile 1.699 Dolar olarak belirlendi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.