Assassin's Creed Identity

Ubisoft’un başarılı aksiyon oyunlarından biri olan Assassin’s Creed Identity kısa bir süreliğine Android ve İOS platformlarında sadece 1 dolar’dan satılacak.

Ubisoft firmasının başarılı oyunlarından biri olan Assassin’s Creed Identity çıkmadan önce oldukça konuşuldu. Piyasaya sunulmadan önce oldukça övgüler alan oyun yayınlandıktan sonra oldukça beğenilmişti. Android ve İOS platformları başta olmak üzere bir çok platformda satışa sunulan Assassin’s Creed Identity başarılı oyun oldukça iyi grafiklere sahip. Ubisoft’un oldukça övgüler oyunlarından biri olan söz konusu oyun yayınlandıktan sonra Ubisoft’un pek ilgi göstermediği oyunlarından biri oldu desek abartı olmaz.

Assassin’s Creed Identity kısa bir için sadece 1 dolar

Başarılı oyun geliştirici firmalardan biri olan Ubisoft şirketi tarafından geliştirilen Assassin’s Creed Identity ilk yayınlandığında tüm platformlarda 5 dolar’dan satın alınabiliyordu. Yayınlandığı platformlarda oldukça beğenilen sevilen oyun geçtiğimiz Aralık ayından bu yana güncellenmedi. Güncellenmeyen oyunu sevenler için herhangi bir sorun teşkil etmiyor, zira başarılı oyun oldukça ilgi çekici özelliklere sahip. Assassin’s Creed Identity sınırlı bir süre için %80 gibi oldukça büyük bir indirim yapılarak 5 dolar’dan 1 dolara’a düşürüldü. Ancak şunuda belirtmek isteriz ki eğer oyunu İOS platformunda kullanmak istiyorsanız İpad 3, iPad mini 2 ve iPhone 5 ve üst cihazlarda kullanılabiliyor. İOS için bu oyunu kullanacaksanız yazdığımız 3 cihaz ve üstü cihazlarda kullanılabilir, aksi durumunda paranızı boşa verirsiniz.

Oyunu Google Play Store’dan indirmek buraya İOS için indirmek içinse şuraya tıklayın.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.