İphone 8 parmak izi teknolojisi

Apple’ın, 2017’nin 4.cü çeyreğinde tanıtacağı yeni amiral gemisi İphone 8’in özellikleri şimdiden konuşulmaya başlandı. Son gelen bilgilere göre İphone 8 ile birlikte Parmak izi okuyucu özelliğine devrim niteliğinde bir boyut getirebilir, ayrıntılarıyla haberimizde.

İphone 8 ile birlikte güvenlik üst seviyede olacak!

Akıllı telefonların hayatın bir parçası haline geldiği bu dönemde akıllı telefonlar tasarım ve donanım konusunda her geçen yıl çağ atlıyor. Dün tanıtılan Galaxy S8’in güvenliğe nekadar önemli olduğu bir kez daha görüldü. Akıllı telefonlarımız her yerde bizimle hal böyle olunca telefonlarımız bazen düşmanımız haline gelebiliyor. Galaxy S8 ve Galaxy S8+ ile beraber gelen İris göz tarayıcısı konuşulurken, bu yıl tanıtılması beklenen İphone 8’in özellikleri arasında olan bir özellik gündeme oturdu.

Yeni gelen iddiaya göre Apple’ ID Touch’tan vazgeçip yepyeni bir parmak izi teknolojisini İphone 8 ile beraber sunabilir. Hatta söz konusu iddiaları güçlendirecek bir iddia daha geldi. İddiaya göre Apple, yeni bir parmak izi okuyucu patenti aldığı belirtiliyor. Alınan parmak izi okuyucu teknolojisi patentinde ki özelliğin parmak izi okuyucu mu? Yoksa İris gibi göz tarama teknolojisi mi bilinmiyor.

Tüm bu iddiaların cevabını bulması için İphone 8’in tanıtımını beklemekten başka çaremiz yok gibi, zira Apple’ın, merak ile beklenilen üstün özelliklere sahip olacağı kesin olan yeni akıllı telefonu ve ya telefonlarının tanıtımına uzun bir süre kaldığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.