Watch Nikelab

Giyilebilir teknoloji konusunda başarılı işlere imza atan firmalardan biri olan Apple firması, Nike firması ile yaptığı işbirliği kapsamında Apple Watch Nikelab adlı akıllı saatini çok yakında tanıtabilir.

Apple Watch Nikelab sınırlı sayıda üretilecek

Apple ve Nike‘nin işbirliği kapsamında sınırlı sayıda üretilecek olab Watch Nikelab adlı akıllı saatin tasarımı hakkındada önemli bir bilgi bulunuyor. Nikelab‘ın tasarımı Apple Watch Series 2‘nin tasarımına benzer olmakla birlikte Nikelab‘ı farklı kılan ise farklı arayüzü olacak.Apple Watch Nikelab

Sınırlı sayıda üretilecek olan akıllı saat siyah ve beyah renk seçenekleriyle satışa çıkacağı bello olmuş durumda. Nike+Run Club adlı uygulamayla beraber gelecek olan Apple Watch Nikelab akıllı saatinde çok önemli bir özellik olacak. Söz konusu özellik iPhone’larda kullanılan sanal asistan Siri ile beraber gelecek olan akıllı saat Siri sanal asistan sayesinde daha kullanışlı olacak.

Nikelab’ın özellikleri ve fiyatı hakkında şimdilik bir bilgi bulunmuyor. Ancak daha önce satışa çıkan Watch Nike +‘nın fiyatına bakacak olursak 1649 TL etiket fiyatıyla halihazırda Türkiye’dede satışta olan Nike +’dan daha iyi özelliklere sahip olması beklenen Nikelab’ın fiyatıda daha pahalı olacağını tahmin etmek zor değil. Sınırlı sayıda üretilecek olan Nikelab akıllı saati dünyada sadece 8 Nikelab’ta ve online mağazalarda satışa sunulacak. Watch Nikelab‘ın Türkiye’de satışa çıkıp çıkmayacağı bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.