Apple Watch 3 tanıtıldı

Apple’ın, Türkiye saatiyle 20.00’da düzenlediği tanıtma etkinliğinde yeni nesil akıllı saati Watch 3’ü de resmi olarak tanıttı.

Apple Watch 3 tasarım olarak daha önce pazara sunulan önceki versiyonlarıyla benzer tasarıma sahip, ancak akıllı saatin özellikleri daha önceki versiyonlarından çok daha iyi.

Watch 3

Apple Watch 3 özellikleri

Watch 3’ü en önemli kılan özelliklerinden bahsedecek olursak, cihazda en iyi nabız ölçer sensörü olduğu iddia ediliyor, Apple Watch 3 kullanan bir kullanıcının kalp ritim bozukluğu olduğunda Watch 3 hemen kullanıcısını uyarıyor ve ekrana uyarı amaçlı bildirim geliyor, ayrıca Apple Heart Study adı verilen özellik sayesinde kalp verilerini kayıt edilebiliyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  iPhone X Geekbench, iPhone 7s'in ise AnTuTu sonuçları ortaya çıktı

Apple Watch 3 özellikleri arasında en önemli değişikliklerinden biri ise, ağ bağlantı desteği ile birlikte gelmesi. Watch 3 akıllı telefondan bağımsız olarak çalışabiliyor. Akıllı telefonunuz yanınızda olmasa bile gelen aramalara ve bildirimlere akıllı saat üzerinden yanıtlanabiliyor.

Siri desteğinede sahip olan Watch 3’e herhangi bir şey istemek için kolunuzu kaldırıp sanal asistan Siri’ye sormanız yeterli olacak. Apple Music desteğinede sahip olan akıllı saat ile 40 milyondan fazla müzik dinlemek mümkün.

W2 işlemcisinden güç alan akıllı saat wifi ve bluetooth desteğinede sahip.

Apple-Watch-3-fiyati

15 Eylül tarihinde ön sipareşe açılacak olan akıllı saat 21 Eylül’de satışta olacak, Apple Watch 3 fiyatı ise farklılık gösteriyor, akıllı saatin en pahalı versiyonu ise 399 euro olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.