İphone 8

Apple’ın, son bahar aylarında tanıtması beklenen amiral gemi ve ya gemileri için Samsung’a 70 milyon adet OLED sipariş etti.

Apple, Samsung’tan 70 milyon adet OLED sipariş etti!

İphone 8‘in özellikleri ve tasarımı daha belli değil, Ancak şimdiden konuşulmaya başlandı. Yeni gelen bir haber pek sürpriz olmazsada Apple, ezeli rakibi olan Samsung’tan İphone 8’de kullanılmak üzere 70 milyon OLED sipariş etmesi oldukça konuşulmaya başlandı.

Gelen haberlere göre İphone 8’de kullanmak  için Samsung’a 70 milyon adet OLED siparişi veren Apple’ın, İphone 8 için harıl harıl çalışıyor olması. Zira son baharda tanıtılıp piyasaya sürülmesi beklenen İphone 8 ile birlikte 2 farklı akıllı telefonun daha tanıtılması bekleniyor. İphone 8 ve İphone 8 Plus’ın yanı sıra İphone telefonların 2007’de tanıtılıp piyasaya çıkmasından bu yana tam 10 yıl geçmesinin şerefine 10.cu yıla özel X bir akıllı telefonunda tanıtılması bekleniyor.

Samsung’un dünyada en büyük OLED üreticisi olması ve rakiplerinede bu Oled’leri satması çok şaşılacak bir durum değil.

Bir başka iddiaya göre Samsung, Apple’ın daha fazla sipariş vereceğini anlayıp 120 milyon adet OLED hazırlamak için şimdiden çalışmaya başladı.

İphone 8 özellikleri konusunda henüz kesin bir bilgi bulunmasada merakla beklenilen amiral gemilerin bazı özellikleri tahmin ediliyor. İphone 8, 5.2 inç boyutunda LCD bir ekranla gelmesi beklenirken özellikle güvenlik konusunda önemli bir iddia ortaya atılmıştı.

Söz konusu iddiaya göre Apple, İphone 8’de ultrasonik bir parmak izi teknolojisi kullanacak. Ancak bu parmak izi okuyucumu yoksa göz tarama mı bilinmiyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.