Andy Rubin

Android’i geliştiren ekibin başında ki isim olan Andy Rubin tarafından tanıtılması beklenen akıllı telefonun nasıl olacağı Benjamin Geskin çizdi.

Andy Rubin‘in akıllı telefon tanıtabileceği uzun zamandır konuşuluyordu. Uzun zamandır konuşulan ve kod adı Essential FIH-PM1 olan akıllı telefonun 30 Mayıs’ta tanıtılabileceği Essential’in resmi Twitter hesabından atılan Tweet ile ilişkilendiriliyor.

>>İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:Nokia 9 ile ilgili müthiş iddia! cihaz 8 GB RAM ile mi geliyor?

Essential‘in 30 Mayıs’ta ne tanıtacağı konusunda kesin bir bilgi bulunmuyor. Ancak Essential şirketinin akıllı telefondan başka bir cihazda tanıtabileceği iddia ediliyor.

İşte Benjamin Geskin’in çizdiği  Essential FIH-PM1 konsepti

Ünlü tasarımcı Benjamin Geskin tarafından çizilen konsepte cihazın çok ince çerçevelere sahip olabileceğini doğruluyor.

Essential FIH-PM1

Ünlü tasarımcı Geskin tarafından çizilen konsept çizimlerinde cihazın 5.5 veya 5.7 inç boyutunda olacağı belirtilen cihaz 18.9 ekran formatına sahip olacağı belirtiliyor.

FIH-PM1

Benjamin Geskin tarafından Twitter’da paylaşılan ve Andy Rubin‘in akıllı telefonunun konsepti olduğu belirtilen görsellere baktığımızda Xiaomi Mi Mix gibi neredeyse çerçevesiz olduğu görülüyor. Cihazın tasarımının yanı sıra teknik özellikleride üst seviyede olacak. Daha önce gelen sızıntılarda Essential FIH-PM1 kod adında ki cihazın 5.5 inç boyutunda ekrana sahip olacağı belirtiliyordu. 4 GB RAM ve 16 GB dahili hafızaya sahip olan cihaz gücünü ise Qualcomm Snapdragon 835 yongasetinden  alacağı daha önce ortaya çıkan bilgilerle birlikte netleşmişti.

Essential’in 30 Mayıs tarihinde ne tanıtacağını görmek için 30 Mayıs tarihini beklemekte fayda var. Zira bugüne kadar ortaya çıkan bilgilerin kesinlik kazanması için cihazın resmi olarak duyrurulması gerektiğini belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.