Android Wear 2.0

Akıllı saatler için Android Wear’ın en son sürümü Android Wear 2.0 sürümü çok yakında Google tarafından tüm akıllı saatler için yayınlanacak.

Android Wear 2.0 çok yakında geliyor

Google’un sahibi olduğu mobil işletim sistemi Android‘in akıllı saatler için geliştirilen versiyonu Wear‘ın en son sürümü Wear 2.0 sürümü Google tarafından uzun zamandır geliştiriliyor. Android Wear 2.0 ile birlikte akıllı saatler çok daha iyi performans sağlayacak.

Huawei Watch gibi üst seviye akıllı saatlere bile daha gelmeyen Wear 2.0‘ın neden gelmediği eleştirilerin yükseldiği bugünlerde çok önemli bir bilgi geldi.

Android Wear 2.0 alacak akıllı saatler

Google tarafından yapılan bir açıklama ile Wear 2.0 sürümünün Nisan ayının son günlerinde dağıtılacağı açıklandı.

Öte yandan akıllı saatleri kullanan kullanıcılar kullandıkları akıllı saatlerine güncellemenin gelip gelmeyeceği merak ederken bu konu hakkında bazı bilgiler geliyor. Buna  göre Android Wear 2.0 güncellemesini alacak bazı akıllı saatlerde belli olmuş durumda. Asus ZenWatch 2,Asus ZenWatch 3,Moto 360 Gen 2, Moto 360 Sport, LG Watch Urbane 2nd Edition LTE, Huawei Watch ve  Huawei Watch Ladies akıllı saatlerin güncellemeyi alacak önemli akıllı saatlerden bazıları olduğunu belirtelim.

Bu ay sonunda yayınlanması beklenen Wear 2.0 sürümüyle birlikte bu güncellemeyi alacak akıllı saatleri kullananlar akıllı saatlerine gelecek güncellemeyi yapmaları durumunda daha iyi performans alacakları gelen bilgiler arasında.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.