Android 9.0 P nasıl indirilir ve yüklenir

Google tarafından tanıtılan Android 9.0 P önizleme sürümünü nasıl indirip kurmak istiyorsanız yazımıza göz atın.

Android 8.0 Oreo henüz bir çok üst segment Android’li cihazlara dağıtılmış değil. Yeni duyurulan Android 9.0 P geliştirici sürümü bir çok eksiği olsada bir çok kullanıcı P sürümünü indirip test etmek istediğini biliyoruz.

Android 9.0 P yüklenebilen akıllı telefonlar

Android 9.0 P yüklenebilen akıllı telefonlar

Öncelikle şunu belirtmek isteriz ki, Android P beta sürümü Google tarafından yapılan açıklamaya göre,bir çok eksiği var ve indirilmesi henüz tavsiye edilmiyor. Siz P sürümünü şimdiden test etmek istiyorsanız Google’un piyasaya sunduğu Pixel, Pixel XL, Pixel 2 ve Pixel XL 2 akıllı telefonlardan birinin kullanıcısı olmanız gerekiyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Huawei Mate 10 ekran görüntüsü alma (Tüm Mate 10 modelleri)

Diğer akıllı telefonların kullanıcıları kesinlikle bu anlatacağımız işlemleri yapmamalıdır. Aksi halde akıllı telefonunuzun kullanılamaz hale gelebileceğini uyarımızı yineliyoruz.

Android 9.0 P indir

Android 9.0 P nasıl indirilir?

Google tarafından indirilmesi tavsiye edilmeyen ancak yine de indirmek isteyenler için kullanıma sunula Android 9.0 P beta sürümünü indirmek kullanıcılara Pixel cihazlarının modellerine göre, dosyalarını indirip telefonunuzu güncelleyebilirsiniz.

Android 9.0 P indir

Android 9.0 P başlatıcı nedir ve nasıl kurulur?

Pixel serisine üye bir akıllı telefonunuz yok, ancak yinede Androdi P arayüzünü denemek istiyorsanız size kısmen yardımcı olacak bir Launcher önerebiliriz.

Pixel Launcher adındaki Launcher sayesinde Android P sürümünü kısmende olsa test etme şansına erişebilmeniz mümkün.

Aşağıda linkini verdiğimiz linke tıklayın uygulamanın Apk’sini indirip kurun. Uygulamayı kurduktan sonra Home tuşuna ve ya akıllı telefonunuzun geri dönme tuşuna basın ve Pixel Launcheri seçin.

Android 9.0 P Launcher indir

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.