Android 9.0 P alacak Samsung akıllı telefonlar

Samsung akıllı telefon modellerini kullanan kullanıcıları yakından ilgilendiren ve hangi Samsung akıllı telefon modelinin Android P güncellemesi alacağı sorusu cevabını buldu.

Henüz tam sürümü yayınlanmayan Android P yazılım güncellemesinin beta sürümü Google tarafından tanıtılarak ilk olarak Android One projesi kapsamında olan cihazlara verilmiş durumda. Beta olan P sürümünün tam versiyonu yakında tanıtılması beklenirken Google akıllı telefonları hariç diğer markaların söz konusu yazılım güncellemesini ne zaman alacağı merak ediliyor.

Dünyada en çok akıllı telefon satan şirket olan teknoloji devi Samsung, yazılım güncellemesi konusunda işini şansa bırakmayan şirketlerden biri olduğunu biliyoruz. Yeni gelen bilgilerde Samsung şirketinin Android 9.0 P güncellemesini vereceği akıllı telefon listesi yer alıyor.

Android P alacak Samsung akıllı telefonlar listesi

Android 9.0 P yazılım güncellemesini alacak Samsung markalı telefonların ilk sırasında Galaxy S9 ve S9+ bulunuyor.

Geçtiğimiz yıl tanıtılan Galaxy S8 ve S8+ amiral gemi modellerinede Android 9.0 P güncellemesinin verileceğini belirtelim. Galaxy Note 8 akıllı telefon modelinin de listenin ilk sıralarında yer alırken listede yer alan diğer cihazlar sırasıyla şöyle, Galaxy A6 (2018), Galaxy A6 + (2018), Galaxy A8 (2018), Galaxy A8  +(2018), Galaxy J6 (2018), Galaxy Tab S3.

Bu listede yer almayan ve henüz tanıtılmayan bir çok Samsung markalı akıllı telefonun adları belli olduktan sonra listeye ekleneceğini belirtelim.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Galaxy S7 Android Oreo güncellemesi verilmeye başlandı

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.