kablosuz oyun konsolu SBS

Oyun konsolları ve PC oyunları derken son yıllarda epeyce gelişen akıllı telefonlarda yüksek donanımlı olarak üretilmeye başlanınca oyun şirketleri mobil için oyun geliştirerek piyasaya sunmuştu. Bu oyun konsolu ise akıllı telefonlar için tasarlanmış.

Akıllı telefonların hayatımızın bir parçası haline geldiğini söylemek yersiz olmayacak sanrım. Akıllı telefonlar cep telefon olmaktan çıkarak artık PC‘nin yaptığı bir çok işlevi kolaylıkla yapar hale geldiler. Konuşma ve mesajlaşma gibi özellikler artık mazide kaldı. Çünkü artık akıllı telefonlar konuşma ve mesajlaşmadan çok daha iyi özellikler sunuyor. Akıllı telefonumuzla internete girebiliyor oyunlar oynayabiliyoruz. Ancak hala oyun konsolularından vazgeçemeyenler için bir İtalya’n firması akıllı telefonları oyun konsolu haline getirebilen bir cihaz geliştirdi.Tüm detaylar haberimizde.

SBS’in oyun konsolu ile akıllı telefonunuzu oyun konsuluna çevirebilirsiniz

İtalya’n firması SBS‘inın geliştirdiği oyun konsolu Android‘in yanı sıra İOS ve PC ilede uyumlu. Gamepad adını verdikleri kablosuz oyun konsolu tek bir şarj etme ile 40 saate kadar kullanım süresi sunuyor. Ayrıca kablosuz oyun konsolu Gamepad 10 metreye kadar çekim gücüde diğer önemli özellikleri arasında.

SBS Gamepad Türkiye fiyatı

Kablosuz oyun konsolu olan SBS Gamepad, Aksoy bilişim tarafından ülkemizde satışa sunuldu. Cihazın marifeti kadar özellikleride iyi olmasına karşın sadece 229 TL‘den satışa sunulmuş durumda.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.