Pioneer Rayz

Apple’ın büyük ilgi gören kablosuz kulaklıkları Airpods piyasaya çıkar çıkmaz yüksek fiyatına rağmen oldukça ilgi görmüştü. Apple Airpods’a  rakip olabilecek kalitede Pioneer Rayz çıktı. Detaylar haberimizde.

Apple’ın tüm dünyada oldukça rağbet gören AirPods adlı kulaklıkların ardından pek çok firma ard arda benzer ürünler geliştirmek için rekabet haline girmiş durumda. Bu firmalardan biri olan Pioneer şirketinden dikkat Rayz adlı kulaklık geldi.

Airpods’a rakip Pioneer Rayz özellikleri

Kablosuz kulaklık olan Airpods‘a rakip olacak nitelikte Rayz iki farklı versiyonu var Pioneer Rayz ve Rayz Plus adında iki kulaklığın özellikleride oldukça iyi seviyede ses kalitesini arttırma ve ortam gürültüsünü azaltma özelliği bulunan Pioneer Rayz Plus modelinde ise hat içi bağlantı noktası bulunuyor. Siri desteğine sahip olan Rayz‘ın uzaktan kumanda tuşu HearThru bulunurken ses komutunda ise Smart Mute ve Ekolayzır bulunuyor. Kablosuz kulaklık Rayz İOS uygulaması ile kontrol edilebiliyor.

Pionee Rayz ve Rayz Plus fiyatı

iki farklı versiyonla gelen kulaklıkların fiyatları farklı oldu. İlk versiyonu olan Pioneer Rayz fiyatı 99 Dolar olurken hat içi bağlantı noktası bulunan Rayz Plus‘ın fiyatı ise 149 Dolar ile çıkış fiyatı olarak belirlenmiş durumda. Hatırlayacak olursak Airpods‘un başarılı olmasından sonra pek çok teknoloji devi şirketleri bu alana yönelmişti. Yani yakında pek çok kablosuz kulaklık görebiliriz.

Pioneer Rayz videosunu izleyebilirsiniz. İyi seyirler

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.