Motorola

Cep telefonların tarihine bakacak olursak ilk firmalardan biri olan ve ilk yıllarda çok başarılı bir dönem geçirdikten sonra geriye düşen Motorola, daha sonra Lenovo tarafından satın alınmıştı. Lenovo tarafından satın alındıktan sonra Motorola parlak günlerine kavuşmak için  birden çok akıllı telefon piyasaya sürdü. Motorola’nın son akıllı telefonu FCC’de göründü.

Bir zamanlar en çok cep telefonu satan şirketlerinden bir olan Motorola firması çağa ayak uyduramayarak gerilere düşen Motorola’yı teknoloji devlerinden Lenovo satın alarak adeta yeniden canlandırmıştı. Yeniden piyasaya dönen Motorola şirketinin 8 GB RAM’e sahip olduğu görülen akıllı telefonu  FCC’de göründü. Halihazırda 6 GB RAM’li akıllı telefonlara yeni yeni alıştığımız son bir yıldan sonra 8 B RAM’li akıllı telefonların gelmesi abartı gibi görünsede rekabetin çok kızıştığı anlamınıda geliyor.

8 GB RAM’e sahip Motorola akıllı telefonu FCC’de ortaya çıktı.

ABD’de sertifikasyon sürecinde FCC‘de ortaya çıktı. Twitter fenomeni Roland Quandt @Rqaundt tarafından Twitter’da paylaşılan ve X1750 model numarasına sahip Motorola‘nın yeni akıllı telefonun 8 GB RAM‘e sahip olduğu görülüyor. Bu bilginin kesin olup olmadığı belli değil ancak cihazın özellikleri arasında çift sim kart gibi özelliklerde bulunuyor.

Motorola Moto X1750

Moto X1750 model numarasına sahip akıllı telefonun bataryasına baktığımızda 2350mAh kapasiteli bir bataryaya sahip olduğu görülen 8 GB RAM Moto X1750’nin isminin ne olacağı henüz belli değil. Ancak büyük ihtimalle MWC 2017‘de tanıtılabilir.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.