8 GB RAM'li Vernee apollo 2

Dün haberini yaptığımız Vernee şirketinin MWC 2017’de tanıtılacak olan 4 akıllı telefondan biri olan ve aynı zaman Vernee’nin 8 GB RAM’li amiral gemisi Apollo 2’nin tüm özellikleri haberimizde.

Vernee şirketinin i GBR RAM’e sahip yeni akıllı telefon Apollo 2 adlı modelini tanıtmaya hazırlandığı ortaya çıkmasından sonra cihazın MWC 2017’de tanıtılabileceği belirtiliyor.

Vernee Apollo 2 8GB RAM ile gelecek

Vernee yeni bir şirket olduğu için adını daha önce az duyduğumuz bir şirket. Ancak firma 2016 yılının şubat ayında kurulmasından sonra özellikle üstün özelliklere sahip akıllı telefonlarla adını duyurmayı başarmış durumda. Vernee Apollo 1 daha önce piyasaya çıkmıştı. Apollo 1 6GB RAM  5.5 inç QHD ekran sunarken Helio X20 işlemcisinden güç alıyor. Vernee Apollo 1 fiyatı ise 399 Dolar‘dan satışa sunulmuştu. Vernee Apollo 2‘nin özellikleri ise daha üstün seviyede.

Vernee apollo 2

Vernee Apollo 2 özellikleri

Apollo 2 iki farklı versiyonla gelecek ilk versiyonunda 6 GB RAM ve 64 GB DAHİLİ HAFIZA bulunurken, ikinci versiyonunda ise 8 GB RAM ve 128 GB DAHİLİ HAFIZA bulunuyur. Vernee apollo 2‘nin işlemcisine baktığımızda oldukça güçlü ve ilk kez bir akıllı telefonda kullanılacak olan 10 çekirdekli Helio X30 işlemcisinden güç alıyor. Vernee apollo 2 kamerasına baktığımızda 28 megapiksel arka kameraya sahip olan cihazın arkasında çift kamera olması bekleniyor.

Süper özelliklere sahip olan Apollo 2  MWC 2017′de tanıtılması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir;Vernee akıllı telefonlarının özelliklerine inanamayacaksınız

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.