Galaxy S8 Plus

Samsung’un kısa bir süre önce tanıttığı yeni amiral gemileri Galaxy S8 ve Galaxy S8+’nın fiyatları kısa bir süre önce belli olmuştu. 6GB RAM’li Galaxy S8 Plus modelin fiyatı ise baya pahalı olacağı ortaya çıktı.

6 GB RAM’li Samsung Galaxy S8+ fiyatı

29 mart tarihinde dünya ile birlikte aynı anda ülkemizde tanıtılan S8 ve S8+ tasarımları ve özellikleriyle oldukça dikkat çekmişti. Özellikleri ve tasarımlarıyla oldukça dikkat çeken Samsung’un yeni amiral gemilerinin arasında sadece tek fark ekran boyutlarının olduğunu belirtelim. Galaxy S8’in büyük ekranlı versiyonu olan Plus modelinin 6 GB RAM‘e sahip versiyonun sadece Çin’de piyasaya çıkacağı kısa bir süre önce belli olmuştu.Galaxy s8+Normal Plus versiyonu 4 GB RAM‘e sahipken Samsung’un sadece Çin’de satışa çıkarılması beklenen 6GB RAM’li Galaxy S8 Plus‘ın fiyatı 1.155 Güney Kore Wonu olduğu belirtiliyor. Yaklaşık 1.030 Dolar‘a tekabül eden bu fiyat 4 GB RAM’li S8+’nın fiyatından çok daha pahalı olacak. Normal S8 Plus modelinin fiyatını hatırlayacak olursak 4.999 TL olan Plus’ın fiyatı çok pahalı bulunmuştu.

6GB RAM’li S8 Plus‘ın özellikleri RAM dışında 4 GB RAM’li versiyonuyla aynı olacağı belirtiliyor.

4 GB RAM’li S8 Plus‘ın özelliklerini hatırlayacak olursak 6.2 inç boyutunda QHD+ ekrana sahip olan S8 Plus gücünü ise EXYNOS 8895 işlemcisinden alıyor, ABD versiyonun Snapdragon 835 yongasetinden güç aldığını belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.