Nubia Z17

ZTE firması tarafından resmi olarak tanıtılan Nubia Z17 mini cep telefonun özellikleri üst seviyede. Cep telefonun özelliklerinin yanı sıra arkasında ki iki adet kameraylada dikkat çekiyor.

ZTE firmasının üstün teknik özelliklere sahip olan Nubia Z17 mini resmi olarak duyuruldu.

Çift kameralı Nubia Z17 mini tanıtıldı

Bundan kısa zaman önce ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo‘nun kendi İnstagram hesabından bir görselini paylaştığı Nubia Z17 mini’nin tasarımına baktığımızda tamamen metal kasadan oluştuğunu görüyoruz. 7.45 mm kalınlığında olan Z17’nin arkasında iki adet 13 megapiksel kameralar bulunuyor. Kameralar dan biri RGB diğeri ise Monokrom lense sahip olduğunu belirtelim.

Nubia Z17 miniCep telefonun arkasında ki kameralar diyafram F/2.2’ye sahip. Sony IMX258 sensörlü olan IOS özelliği destekli çift 13 megapiksel kameralar sayesinde 4K çekimler yapabiliyor.

Z17 mini‘nin teknik özelliklerine baktığımızda 2.5 D kavisli 5.2 inç büyüklüğünde FULL HD çözünürlüklü ekrana sahip olan Z17 mini’nin 4 ve 6 GB RAM seçeneğine sahip. 4 GB RAM‘li modeli gücünü Snapdragon 652 işlemcisinden alırken 6GB RAM’li versiyonu ise Snapdragon 653 yongasetinden güç alıyor.

ZTE Nubia Z17 mini

Nubia Z17 mini çıkış tarihi ve fiyatı

Yeni tanıtılan Z17 mini’nin 4 GB RAM’li modeli 246 Dolar çıkış fiyatına sahipken 6 GB RAM’li varyantı ise 289 Dolar’dan satışa sunulacak. Özelliklerinin üst seviyede olmasına karşın fiyatı uygun olan Z17 mini 13 Nisan’da piyasaya çıkacak.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.