6 GB RAM'li Xiaomi Mi Max 2 özellikleri ve fiyatı

Çin merkezli Xiaomi şirketinin akıllı telefonları büyük ilgi gördüğü biliniyor. Son olarak Xiaomi Mi Max 2 özellikleri ortaya çıktı.

Xiaomi şirketi tarafından 2017 yılı içerisinde tanıtılması beklenen Mi Max 2 modeli hakkında detaylar yavaş yavaşbelli olmaya başladı. Ortaya çıkan bilgilere göre cihaz oldukça iddialı teknik özelliklerinin yanı sıra deva ve ince çerçeveye sahip bir ekran ile geleceğini gösteriyor.

Xiaomi Mi Max 2 devasa bir ekran ile gelecek!

Tasarımıyla 2016 yılına damgasını vuran Xiaomi Mi Mix‘ın yerini alacağı iddia edilen Mi Max 2‘nin ekran boyutu 6.44 inçlik dev bir ekranla geleceği belirtiliyor. Orjinal Mi Max’ın tasarımıyla benzer tasarımda gelmesi beklenen Mi Max 2 özellikleri önceki versiyonundan üstün olacağı Weibo’da ortaya çıkan bilgilerden anlaşılıyor.

Xiaomi Mi Max 2 özellikleri

6.44 inç boyutunda dev bir ekrana sahip olan Mi Max 2 gücünü ise Qualcomm’un, Snapdragon 660 yongasetinden alması bekleniyor. Akıllı telefonun RAM miktarına baktığımızda 6 GB RAM‘e sahip olduğunu gördüğümüz Mi Max 2‘nin dahili hafızası ise 128 GB olması bekleniyor. Devasa ekrana sahip olan Mi Max 2 batarya kapasitesi ise tam 5.000 mAh  kapasiteli bir bataryadan beslenmesi bekleniyor.

Xiaomi Mi Max 2 çıkış tarihi ve fiyatı

Xiaomi tarafından bu konuda resmi olarak bir açıklama gelmiş değil. Ancak Xiaomi Mi Max 2 fiyatının 230 Dolar civarında olacağı tahmin edilirken, mayıs ayında piyasayada olabileceği belirtiliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.