Gionee M6S

Gionee firması, yeni akıllı telefonu Gionee M6S Plus’ı resmi olarak duyurdu.

Gionee şirketi, dikkat çeken M6S Plus akıllı telefon modelini resmi olarak duyurdu.

Gionee M6S Plus bataryasıyla iddialı

Büyük firmaların altenatif ismi Gionee‘den iddialı özelliklere sahip bir akıllı telefon geldi. Çin merkezli fimalardan biri olan Gionee, özellikle fiyat ve performans bakımından oldukça iddialı akıllı telefonları üretip piyasaya sürmekle biliniyor. Şirketin yeni tanıttığı M6S Plus adındaki akıllı telefon canavar gibi bataryasıyla dikkat çekiyor. M6S Plus tam 6.020 mAh kapasiteli bir bataryayla gelirken özellikle akıllı telefonların en büyük sorunlarından biri olan bataryanın çabuk bitmesine karşı adeta kafa tutuyor.

Gionee M6S Plus

Gionee M6S Plus teknik özellikleri

Dev bataryasıyla oldukça iddialı olan M6S Plus‘ın teknik donanımlarıda üst seviyede. 6 inç büyüklüğünde FULL HD çözünürlüklü ekran sunan cihaz, Qualcomm Snapdragon 653 yongasetinden gücünü alıyor. Bellek biriminde 6 GB RAM bulunan M6S Plus, 64 ve 256 GB dahili depolama alanı seçeneklerini sunuyor. Arkasında f/1.9 diyaframlı 12 megapiksel, önde ise 8 megapiksel kamera bulunan akıllı telefon Android 6.0 Marsmallow ile kutudan çıkıyor. Arkasında birde parmak izi okuyucusu olan M6S Plus özellikleriyle ve bataryasıyla iddialı.Gionee M6S Plus

Gionee M6S Plus çıkış tarihi ve fiyatı

2 Mayıs’ta satışa sunulacak olan Gionee M6S Plus‘ın 256 GB‘lık versiyonu 625 dolar, 64 GB‘lık modeli ise 510 dolar etiket fiyatıyla satışa sunulacak. Bu fiyata bakacak olursak diğer rakiplerinden daha pahalı olduğunu belirtelim. Zira diğer Çin merkezli firmalarının 6 GB RAM‘li akıllı telefonlarının çoğunun bu fiyattan daha ucuz olduklarını görmüştük.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.