Motorola Moto E4 Plus

Moto E4 Plus’ın çıkarılabilir bataryasını gösteren görselinde bulunduğu görseller ortaya çıktı.

5,000 mAh bataryalı Moto E4 Plus

Motorola firması, son yıllarda ürettiği akıllı telefonlarına yüksek kapasiteli bataryaları koymakla biliniyor, Yüksek kapasiteli bataryalı akıllı telefonlar oldukça ilgi gördüğünü biliyoruz. Zira çabuk biten şarj süreleri son yıllarda piyasaya çıkan akıllı telefonların en büyük sorunların başında yer alıyor.E4 Plus

Bu duruma çözüm sunmak ve kullanıcıların dikkatini çekmek isteyen bir çok akıllı telefon üreticisi firma gibi Motorola‘da yüksek kapasiteli bataryaya sahip telefon üretmek için kolları sıvamış durumda.

Bu ayın başlarında FCC‘de ortaya çıkan Moto E4 Plus‘ın bir özelliği hayrete düşürmüştü. Ortaya çıkan bilgilerde E4 Plus’ın bataryası tam 5,000 mAh kapasiteliydi. Şimdi ise arka kapağının açıldığını gösteren E4 Plus‘ın görselleri ortaya çıkmış durumda.Moto E4 Plus

Yüksek kapasiteli bir bataryaya sahip olması beklenen E4 Plus’ın çıkarılabilir bir bataryaya sahip olması artı bir puan olduğunu belirtelim. Zira bataryası ölen bir akıllı telefonun bataryası değiştirilmek istenildiğinde eğer çıkarılabilir batarayaya sahip olmazsa cihaz açılmak zorunda. Bataryası değiştirilmek istenen çıkarılamayan bataryaya sahip olan akıllı telefon batarya değiştirme esnasında telefon zarar görebiliyor.

Moto E4 Plus teknik özellikleri

Özellikleri şimdiden belli olan E4 Plus, 5,5 inç büyüklüğünde 720×1280 çözünürlüklü HD ekrana sahip. 1,3 Ghz hızında çalışan dört çekirdekli Mediatek MT6737M yongasetinden gücünü alan akıllı telefon,  2/3 GB RAM seçeneklerine sahip ve 16 GB dahili hafıza sunuyor. Arkasında 13 megapiksel, önünde ise 5 megapiksel kamera bulunan Motorola Moto E4 Plus, Android 7.1.1 Nougat ile kutudan çıkıyor,  E4 Plus’ın fiyatı hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak Moto E4 Plus, 200 dolar civarında  uygun fiyata sahip olması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.