Huawei G10

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan bilgilere göre, Huawei şirketinin 4 kameralı akıllı telefonunu 22 Eylül’de tanıtacağını ortaya çıkmıştı, şimdide 4 kameralı huawei G10’nun canlı görselleri yayınlandı.

Akıllı telefon pazarının hakimlerinden biri olan Huawei şirketi, orta seviyeye hitap eden akıllı telefon üretme politikası sayesinde hızlı bir ilerleme sağladı. Hızlı ilerleyen Huawei, bu defa hem önde hemde arkada iki adet kameralar bulunan yeni akıllı telefonu G10’nu tanıtmaya hazırlanıyor, 4 kameralı olan G10 akıllı telefonun görselleri canlı canlı görüntülendi.

Huawei G10 resimleri

İşte 4 kameralı Huawei G10

4 kamerası bulunan G10, 18:9 en boy ekran oranıyla dikkat çekiyor, ancak şunuda belirtmekte fayda var cihaz, Kirin 659 işlemcisinden güç alıyor ve 18:9 ekranı amiral gemi modelleri gibi ince bir ekran sunmuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  37. Haftanın yeni akıllı telefon modelleri (2017)

22 Eylül tarihinde resmi olarak tanıtılacak olan akıllı telefon orta seviyenin en iddialı akıllı telefon modellerinden biri olacak, zira cihazın hem iddialı bir tasarıma sahip olması hemde 4 kamera gibi oldukça iddialı bir teknik donanıma sahip olması kullanıcıları, G10 modelini almaya teşvik edebilir, selfie tutkunlarının ilgi göstermesi beklenen G10’nun fiyatı hakkında bir bilgi bulunmuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.