Alcatel Flash

Alcatel firmasının bugün sürpriz bir şekilde tanıttığı yeni akıllı telefonu tam 4 kameraya sahip. 4 kameralı Alcatel Flash ile ilgili tüm ayrıntılar haberimizde.

İşte 4 kameralı Alcatel Flash

Son zamanlarda moda haline gelen çift arka kameraya sahip olan akıllı telefonlara yeni yeni alıştığımız bu zamanda Alcatel firmasından oldukça dikkat çeken bir telefon geldi. Arkasında ve önünde çift kameralar bulunan Flash isimli cep telefonu kameralarıyla dikkat çekiyor.

MWC 2017’de dünyanın ilk LED arka kapaklı cep telefonunu olan Alcatel A5‘i tanıtan Alcatel firması ozamanda çok dikkat çekmişti. Bu konuda dikkat çekmeyi başaran nadir firmalardan biri olan Alcatel yine şaşırtmayı başardı. Alcatel Flash’ın arkasında Sony IMX258 sensörlü 8 ve 5 megapiksel iki adet kameralar bunurken cep telefonun ön kısmında ise aynı oranda kameralar bulunuyor, iki adet kameralar F/2.0 diyafram kalitesinde çekimler yapabiliyor.Alcatel Flash özellikleri

Alcatel Flash özellikleri

Bir çok ülkede olduğu gibi ülkemizdede kendi teknolojik ürünlerini satan firmanın son akıllı telefonu, Flash’ın özelliklerine baktığımızda 3 GB RAM ve 32 GB genişletilebilir dahili hafıza sunan cep telefonun bataryasına baktığımızda 3.100 mAh kapasiteli bataryaya sahip olan akıllı telefon uzun kullanım süresi vaad ediyor.

Flash’ın çıkış tarihi ve özellikleri hakkında henüz bir açıklama yapmayan Alcatel firması, yakın zamanda Flash cep telefonunun hem çıkış tarihini hemde fiyatını açıklaması bekleniyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.