En-iyi-akilli-telefonlar-2017

2017 yılının ilk aylarından itibaren oldukça iddialı akıllı telefonlar tanıtıldı ve geldik, 2017’nin son çeyreğine peki, 2017 yılının son çeyreğinde yani 37. Haftada tanıtılan en iddialı akıllı telefonlar hangisi? Detaylar haberimizde.

Mobil cihazların pazara hakim olmasıyla beraber akıllı telefonlar oldukça rağbet görünce akıllı telefonlarda oldukça iddialı teknik özellikleriyle ve tasarımlarıyla birbirleriyle ezeli rekabet haline girdiler.

2017 yılının ilk çeyreğinde Xiaomi Mi6, Galaxy S8 ve S8+, Huawei P10 ve P10 Plus gibi oldukça iddialı akıllı telefonlar tanıtılırken, bu yılın 37. Haftasında oldukça iddialı teknik özelliklere sahip olan akıllı telefonlar tanıtıldı.

Bu yıl içerisinde tanıtılan üst seviye akıllı telefonlar 18:9 en-boy ekran oranlarıyla ve çift arka kamera kurulumlarıyla oldukça dikkat çekiyorlar.

Neredeyse çerçevesiz veya tamamen çerçevesiz tasarımlarıyla oldukça iddialı olan cihazlar, kesinlikle en iyisi olmak için adet asavaş halindeler. Büyük akıllı telefon üreticisi şirketlerin ezeli rekabeti, her segment için geçerli, ancak amiral gemi modelleri segmentinde rekabet çok daha kızışıyor.

İşte 2017’nin 37. Haftasında tanıtılan akıllı telefonlar

2017’nin 37. Haftası Apple’ınde içerisinde olduğu bir çok akıllı telefon üreticisi kendi akıllı telefonlarını tanıttılar, aşağıdaki listeden yeni tanıtılan akıllı telefonlarla ilgili tüm detaylara ulaşabilirsiniz.

 

Listemizin 1. sırasında gündemi uzun süre boyunca meşgul eden ve 18:9 en-boy ekran oranıyla oldukça iddialı olan Mi Mix 2 var.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi 6C yeniden sızdırıldı
İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi Mix 2 tanıtıldı! işte özellikleri ve fiyatı

2.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi Note 3 tanıtıldı! İşte özellikleri ve fiyatı

3.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Süper tasarıma sahip olan iPhone X tanıtıldı

4.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  iPhone 8 ve iPhone 8 Plus resmi olarak tanıtıldı

5.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR:  Xiaomi Mi Mix 2'nin rakibi 4 kameralı Doogee Mix 2 tanıtıldı

Ve son olarak listede yer almayan Asus Zenfone 4 Selfie akıllı telefon modelinden bahs edecek olursak,  5,5 inç ekrana sahip olan cihaz, 3 GB RAM ve 32 GB dahili hafızasına sahip ve 3000 mAh bataryadan beslenen Zenfone 4 Selfie iddialı teknik özellikler sunuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.