İphone 8

Apple’ın, 2017 yılında tanıtması beklenen 3 farklı İphone modeli hakkında gün geçtikçe yeni bilgiler gelmeye devam ediyor. Gelen son bilgi ise sonbaharda tanıtılması beklenen 3 farklı İphone’nun 3 GB RAM ile geleceği belirtiliyor.

2017’de çıkacak 3 İphone, 3 GB RAM ile gelecek

Bugün yeni gelen bilgiler Cowen and Company analisti Timothy Arcuri, tarafından yapılan bir analiste göre  bu yıl tanıtılıp piyasaya sunulması beklenen 3 farklı İphone akıllı telefonun 3 GB RAM ile geleceği belirtildi.

Yine aynı analiste göre İphone 8 ve İphone 8 Plus‘ın yanı sıra birde İphone’ların çıkışının 10.cu yılına özel X bir İphone markalı akıllı telefon tanıtması bekleniyor. 32/128 ve 256 GB dahili hafıza seçeneklerine sahip olan iki akıllı telefonun yanı Sıra muhtemelen 10.cu yıla özel olan X modelin ise 64/256 GB dahili hafıza seçenekleriyle kullanıcıların beğenisine sunulması bekleniyor.

İphone 8 ne zaman tanıtılacak?

Bilindiği gibi Apple her yıl son bahar aylarında akıllı telefonunu tanıtıyor, Bu yıl ise farklı bir durum var. Çünkü bu yıl ilk İphone akıllı telefonunu piyasaya çıkartmasının üzerinden tam 10 yıl geçti. Bu yıl İphone 8 ve İphone 8 Plus‘ın yanı sıra bir de 10.cu yılın şerefine ek olarak bir akıllı telefon modelinide tanıtması bekleniyor. X modelin nasıl bir tasarıma sahip olacağı ve ne gibi farklı özellikler taşıyacağı şimdilik bilinmiyor. Ancak X modelin normal İphone 8 versiyonundan farklı olabileceği tahmin ediliyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.