OnePlus 5 özellikleri

OnePlus, ismini daha önce üstün özelliklere sahip akıllı telefonlarla tanımıştık. OnePlus, üstün özelliklere sahip ilk akıllı telefonun ardından OnePlus 3 ve OnePlus 3t gibi yüksek özelliklere sahip cihazları piyasaya sürmüştü. OnePlus 4 beklenirken şirektin 4 rakamını atlayıp OnePlus 5 ismiyle yeni bir akıllı telefon piyasaya çıkaracağı gündeme gelmişti, bununla ilgili yeni haber var.

OnePlus 5 üstün özelliklerle gelecek!

OnePlus 4 yerine OnePlus 5 ismiyle gelecek olan cihazın neden 4 rakamını atladığını size kısa bir şekilde açıklayalım. 4 rakamı Çin geleneğinde uğursuz bir rakam olarak kabul ediliyor. OnePlus, 4 rakamının ters tepki yaratmasından korktuğu için 4 rakamından vazgeçip 5 rakamına direk geçiş yaptığı iddia ediliyor. 4 rakamı yerine 5 rakamını tercih eden OnePlus şirketi, yüksek teknik özellikleri ve oldukça iddialı olması beklenen OnePlus 5 oldukça iddialı bir şekilde gelecek.

OnePlus 5 özellikleri

Bu konuda henüz kesin bir bilgi olmazsada bazı iddialar geliyor. Buna göre OnePlus 5 teknik özellikleri en üst seviyede olacağı ve çift kıvrımlı bir tasarıma sahip olacağı belirtiliyor. Akıllı telefon gücünü Snapdragon 835 yongasetinden alması bekleniyor. 6 veya 8 RAM ile gelmesi beklenen 256 GB dahili hafızaya sahip olacağı ve arkasında 23 megapiksel bir kamera olduğu gelen iddialar arasında. Oldukça iddialı teknik özelliklere ve tasarıma sahip olacak olan OnePlus’ın yeni amiral gemi modeli rakiplerini şimdiden korkutuyor.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.