2018 Hyundai Kona SUV

Hyundai’nin, otomobili Kona Suv’den ilk görüntü geldi. Görselde kısmen görünen Kona SUV rakiplerine göz kırptı. Tüm detaylarıyla haberimizde.

Büyük otomobil üreticisi şirketlerden biri olan Hyundai şirketi, yeni otomobili Kona SUV göründü. Hyundai’nin rakipleriyle önemli bir katogoride rekabetmek için önemli otomobili göründü.

2018 Hyundai Kona SUV ilk kez göründü!

Bir çok sektörde rekabetin kızıştığı bu dönemde otomobil üreticisi dev firmalarda birbiriyle ezeli rekabet halinde. En büyük otomobil firmalarında biri olan Hyundai’nin, yeni otomobili Kona SUV ismini Hawai’de bulunan bir bölge olan Kona’dan alıyor. Kona’nın ilk teaser görseli Hyundai firması tarafından yayınlandı. 2021 yılına kadar Avrupa’da satışa çıkacak olan Kona , Aynı zamanda Hyundai firmasının küçük sınıf otomobili olarak rakiplerinin aynı sınıfta ki rakip modelleriyle  yarışacak.

Kona SUV’un teaser görseline baktığımızda ince yapılı farlara sahip olduğunu görüyoruz.

Hyundai’nin, Granta Grante F,Santa F ve Tucson otomobillerinin yanında yerini alacak olan 2018 kona SUV’un yeni bir sınıf oluşturarak kendi sınıfında olan Nissan Juke, Renault Captur ve Opel Mokka X rekabet edecek olan Kona’nın rakipleri karşısında iyi bir satış rakamı yakalaması bekleniyor.

Kona SUV fiyatı Hyundai’nin küçük sınıf otomobilinin şimdilik sadece farlarının göründüğü teaser görseli ortaya çıktı. Ancak otomobilin nezaman tanıtılacağı ve fiyatının ne olacağı ilerleyen günlerde Hyundai tarafından açıklanması bekleniyor, bekleyelim görelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.