2017 yılının 3.cü ayınıda geride bırakarak dördüncü aya girmemize kısa bir zaman kala 2017’de çıkacak telefonlara bir daha hep beraber göz atalım.

Galax S8 ve S8 Plus

Galaxy S8 ve S8 Plus

Samsung’un, amiral gemi modeli S8 iki farklı versiyonla gelecek. 29 mart yani bugün tanıtılması beklenen Galax S8 ve Galax S8+ akıllı telefonlar üstün özellikleriyle ve tasarımıyla göz dolduruyor. Galaxy S8, 5.7 inç büyüklüğünde bir ekrana sahipken, Galaxy S8 Plus’ın ekran boyutu ise 6.2 inçlik dev bir ekrana sahip. Her iki  cihazada Snapdragon 835 yongaseti güç veriyor. S8 ve S8 Plus’ın özellikleri arasında 4 GB RAM,parmak izi okuyucu gibi özellikler bulunuyor.

Xiaomi Mi6 ve Mi6 Plus

Xiaomi Mi 6

Xiaomi’nin, belkide en çok konuşulan ve konuşulacak olan akıllı telefonu Mi6 iki versiyonla geliyor. Mi6, 5.15 inçlik ekrana sahipken, Mi6 Plus ise 5.7 inç ekrana sahip olması bekleniyor. Her iki cihaza Qualcomm Snapdragon 835 işlemcisi güç vermesi beklenirken, Mi6, 4 GB Mi 6 Plus ise 6 GB RAM’e sahip olması bekleniyor.

İphone 8

İphone 8

Android işletim sisteminin tek rakibi İOS’un hakimi İphone’ların merakla beklenilen amiral gemisi İphone 8 son bahar aylarında tanıtılması bekleniyor.

Samsung Note 8

Note 7’nin ardından Note 8’in gelmeyeceği konuşulurken, Note 8’in geleceği kesinleşmişti, 2017 yeni telefonlar ailesinin en üst seviye özelliklere sahip olması beklenen Note 8’in 2017 yılının en iyi telefonlarından biri olması bekleniyor.

Htc 11

Htc’nin, son yıllarda biraz geriye düşmesinin ardından HTC U Ultra gibi yüksek özelliklere sahip olan bir akıllı telefon tanıtarak piyasaya adeta fırtına gibi girmişti. Htc 11 firmanın yeni amiral gemisi olacak ve üstün özelliklerle gelecek.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.