Oppo A77

Özellikle Selfie tutkunlarını hedef olan Oppo firmasından yepyeni bir akıllı telefon daha geliyor.

Çinli telefon üreticisi Oppo’nun yeni bir akıllı telefonu daha geliyor, A77 adında ki 16 megapiksel ön kameralı telefon yakın zaman içerisinde tanıtılabilir. Çinli telefon şirketlerin önemli ismi olan Oppo şirketi, son yıllarda tutku haline gelen selfie odaklı akıllı telefonlar piyasaya sunmakla biliniyor. 16 megapiksel ön kameralı Oppo A77 adlı telefonun yakın zamanda uzak doğu ülkelerinde satışa sunulabileceği belirtiliyor.

Oppo A77

Oppo A77 teknik özellikleri

Oppo’nun yeni ortaya çıkan selfie odaklı telefonun teknik özellikleride belli olmuş durumda. Gelen bilgilere göre A77, 5.5 inç boyutunda FULL HD kalitesinde ekran sunarken Mediatek MT6750T yongasetinden gücünü alıyor. Ayrıca cihazın bellek biriminde 4 GB RAM bulunurken dahili depolama biriminde ise 64 GB hafıza sunuyor.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLİR: Oppo Find 9’un çok dikkat geçen görseli sızdı

A77’nin en dikkat çeken özelliği 16 megapiksel selfie kamerası olan Oppo A77’nin arka ana kamerası 13 megapiksel.

Son olarak cihazın batarya kapasitesine baktığımızda 3200 mAh büyüklüğünde bir pilden beslenen selfie odaklı A77’nin çıkış tarihi konusunda henüz resmi bir bilgi bulunmuyor. Ancak selfie odaklı cihazın tanıtım tarihine baktığımızda 26 mayıs tarihinde tanıtılabileceği belirtilen Oppo A77‘nin ilk satış pazarının Tayvan olacağı belirtiliyor. Fiyatı konusunda henüz resmi bir bilginin bulunmadıği A77’nin orta segment telefonlar içerisinde özellikle uzak doğu ülkelerinde iyi satış rakamlarına ulaşabildiğini Oppo’nun daha önce ki satışa sunulan bu kategoride ki telefonlarından anlıyoruz.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.