Signature Cobra Limited Edition

Vertu şirketi, sıradışı fiyata sahip telefonunu satışa sundu.

Vertu markası eskiden piyasayada etkin olan Nokia şirketi tarafından yaratıldı. Vertu genellikle çok pahalı cep telefonlarıyla gündeme gelen Vertu daha sonra satılmıştı. Geçtiğimiz aylarda firari bir türk iş adamı olan Hakan Uzan tarafından satın alınan Vertu şirketi, bu defa yok dedirtecek kadar pahalı olan cep telefonunu satışa sundu. Signature Cobra Limited Edition adında ki cep telefonu belkide dünyanın en pahalı cep telefonu olarak tarihe geçebileceğini belirtelim.

Vertu Signature Cobra Limited Edition

360 bin dolar fiyat etiketiyle satışa sunulan Lüks cep telefonu markası Vertu’nun çok pahalı cep telefonun neden bu kadar pahalı olduğunu cihaza işlenen desenlere bakmamız gerekiyor. Yılan desenli Signature Cobra Limited Edition adlı cep telefonu tam 439 Yakut ve 2’de Zümrüt taşla işlenen yılan desenine sahip olduğunu göz önünde bulundurursak bu fiyatı normal olarak karşılayabiliriz. Sınırlı sayıda üretilen ultra pahalı cep telefonundan dünya genelinde sadece 8 adet olduğu belirtiliyor.

Signature Cobra Limited Edition satışa sunulur sunulmaz saatler içerisinde tükendiği belirtiliyor. Yakut ve Zümrüt gibi değerli taşları sevenler için üretildiği belirtilen cep telefonun teknik özelliklerine baktığımızda sadece sesli arama yapabildiğini görüyoruz. Yani bu kadar pahalı olan Vertu markalı cep telefonu hiç bir uygulamayı çalıştırmıyor. 1.3 milyon TL fiyata sahip olan Signature Cobra Limited Edition adlı cep telefonunu alan kullanıcılara cep telefonları helikopter ile gönderildiği gelen bilgiler arasında olduğunu belirtelim.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.