Künye

İmtiyaz sahibi / Grantee

Serdar Bulut/serdar@teknodiren.com


Genel Yayın Yönetmeni / Editor in Chef

Umut Aksoy/umut@teknodiren.com


Haber Müdürü / News Director

Gökhan Çelik/gokhan@teknodiren.com


Hukuk danışmanı

Av. Yakup Sezgin


Editörler / Editors

Necmettin Şanlı/necmettin@teknodiren.com

Ahmet Deniz/ahmet@teknodiren.com

Oğuzhan Çubukçu/oguzhan@teknodiren.com

Murat Aksoy/murat@teknodiren.com


 

Gece Vardiyası Editörü / Night Shift Editor

Mahir Özçelik/mahir@teknodiren.com

Basın bültenleri için

bulten@teknodiren.com


Illustrator

Mehmet Şahin/mehmet@teknodiren.com


Reklam / Advertising

reklam@teknodiren.com

iletisim@teknodiren.com

 


Mail Adreslerimiz / Our mail address

Editör Grubu : editor@teknodiren.com
Kurumsal İletişim : iletisim@teknodiren.com
Teknik : destek@teknodiren.com
Reklam : reklam@teknodiren.com


Servis Sağlayıcısı / Domain ve Hosting

İsimtescil bilişim A.Ş


Adres

Aydın Ayaydın Mah. Artuklu bulvarı No:9/Mardin

Telefon

+90-482-233 81 68

Yazılım & Tasarım

WordPress 4.7.5 / Newspaper teması-themeforest.net


KULLANIM ŞARTLARI

Teknodiren.com sitesini kullanmadan önce lütfen aşağıdaki site kullanım şartlarını okuyun. Siteyi herhangi bir şekilde kullanan tüm ziyaretçi ve üyeler bu sayfadaki şartlara uymayı kabul etmiş sayılacaktır. Şartları kabul etmiyorsanız lütfen siteyi kullanmayın. Bu metinde kullanılan “Kullanıcı” terimi, siteyi üye girişi yaparak veya yapmaksızın herhangi bir şekilde kullanan her türlü gerçek ve tüzel kişiyi ifade etmektedir.

– Bu sayfada yer alan kullanım şartları, değişikliklerin yine bu sayfada açıkça belirtilmesi şartıyla tarafımızdan herhangi bir anda tek taraflı olarak değiştirilebilir. Kullanıcılar bu sayfada yayınlanan şartları kayıtsız şartsız kabul etmiş sayılacaktır.
– Bu sitenin içerdiği tüm bilgilerin telif hakkı www.teknodiren.com ’a aittir ve Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ve ilgili uluslararası mevzuat kapsamında hukuki koruma altındadır. Site içeriğinin izinsiz olarak topluca indirilmesi, kaydedilmesi, çoğaltılması, işlenmesi ve yayınlanması, ve bunlara teşebbüs edilmesi yasaktır. Bu gibi faaliyetlerde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcılar aleyhine yasal işlem başlatma hakkına sahiptir.
– Kullanıcılar, www.teknodiren.com ’in herhangi bir içerik veya iletişim sistemini kullanırken üçüncü şahısların yasal haklarını hiçbir şekilde ihlal etmemekle yükümlüdür. Bu gibi ihlallerle ilgili olarak hiçbir hukuki ve cezai sorumluluk kabul etmemektedir ve bu ihlallerden doğabilecek her türlü hukuki ve cezai sorumluluk münhasıran Kullanıcıya aittir.

– Sitede yazılan her türlü yazı yada yorumlardan yazan kişi sorumludur. Kullanıcılar yaptıkları yorumlardan ve paylaşımlardan kendileri sorumludur. Yapılan yorumlarda argo kelimeler, kişisel yada kurumsal hakları ihlal eden yorumlar, karalama maksatlı yorumlar, aslı kanıtlanmamış beyenatlar yayınlamadan ötürü çıkabilecek yasal sorunlardan tamamen yorumu yazan kullanıcı sorumludur.
– Site üzerinde ki bilgiler kaynak gösterilmeden paylaşılamaz. Alıntı yada Kaynak yapacak kişiler direkt olarak bilgiyi edindikleri sayfa bağlantısını vermek zorundadır.
– Sitede yayınlanan reklamlara ve tanıtım metinlerine, bilgi alma amacı dışında çok sayıda manüel veya otomatik tıklama yapmak yasaktır. Normal bir Kullanıcı davranışına uymayan bu gibi tıklama faaliyetlerinde bulunduğunu tespit ettiği Kullanıcıların siteye erişimini engelleme ve yasal işlem başlatacağımızı beyan ederiz.
– Bu sayfada yer alan kullanım şartlarıyla ilgili olarak ortaya çıkabilecek tüm ihtilaflar, münhasıran Türk hukukuna ve İstanbul mahkemeleri ve icra dairelerinin yargı yetkisine tabidir.

Teknodiren Teknoloji Haberleri (www.teknodiren.com) site içindeki herhangi bir harici linkin sorumluluğunu almaz.

Privacy Policy

We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the teknodiren.com. However, sometimes the teknodiren.com uses third parties to process your information. Teknodiren.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the teknodiren.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way. When you interact with the teknodiren.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the teknodiren.com and its services. When you use teknodiren.com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the teknodiren.com cookies section of our full Privacy Policy.